BIOSTIMULAČNÍ LASER

Nejmodernější technologie pro vaše dobro!

OŠETŘENÍ BIOSTIMULAČNÍM LASEREM

Většina kosmetiček zařazuje laser do běžného ošetření. Před závěrečnou maskou nanese speciální hydrogel. Vždy, s ohledem na problém, který řešíte, vmasíruje a osvítí laserovým paprskem. Poté nanáší masku jako obvykle.

Pokud si žádný z gelů nevyberete achcete jenom pleť udržovat a stimulovat, nanese na závěr ošetření laserovou masku a osvítí laserovým paprskem. Kosmetičky používají většinou dvě laserové sondy. Sonda bodová je určena k ošetření lokálních problémů - opary, oblast okolo očí, po depilaci horního rtu, na jizvy a tak dále.

V případě větších ploch – celý obličej, dekolt, ruce, akné na zádech atd. – používají ruční scanner. Díky čtyřem diodám umístěných v jedné linii tak zaberou rovnoměrně mnohem větší plochu.

CENÍK BIOSTIMULAČNÍHO LASERU cena
vyčištění + peeling kys. mandlovou 100,–
speciální maska s retinolem, s vitaminem C 200,–
LASER 200,–
 

MOŽNOSTI LASERU V KOSMETICKÉM CENTRUM VENUS

Hojení zánětlivých a jiných poruch

Akné – jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.

Alopecie – podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.

Ekzém – laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněních povrchových projevů této choroby.

Opar – jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.

Vrásky, ochablá pleť – laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

Aplikace po kosmetických procedurách

Depilace – aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

Hojení nehtových lůžek – laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

Permanentní make-up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

Terapie jizev

Jizvičky po akné – péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.

Jizvy – laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.

Strie – regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

Poruchy pigmentace – Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.

Kuperóza – červené žilky –biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších . Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.

Kosmetička laser používá i v případě zklidnění pleti po čištění, při přípravě na masáž a dalších procedurách. Pleť se vždy oživí, buňky se pravidelně obnovují.

LASEROVÉ KÚRY

Laserová kúra osahuje 5 nebo 10 ošetření biostimulačním laserem. Je nutná v případě:

těžších forem akné - 10 sezení
poruch pigmentu - 10 sezení
jizev - 5 sezení

Vrásky a ochablá nebo suchá pleť je věcí individuálního řešení a záleží na stavu vaší pleti.

Ceny těchto kúr jsou vždy zvýhodněny oproti jednorázovému ošetření.