Diamantová mikrodermabraze

Obnovte svou pleť!

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Diamantová mikrodermabraze je účinná, příjemná a navrací pleti zdravý, svěží a krásný vzhled, stejně jako hebkost a pružnost. Výsledek je patrný ihned po skončení ošetření. Pro každého klienta volíme jednotlivé postupy i metody vždy v závislosti na jeho přání i typu pleti. Našim klientům doporučujeme diamantovou mikrodermabrazi opakovat zhruba po 3 týdnech, dle typu pleti.

Proč je diamantová mikrodermabraze tak oblíbená?

 • Výsledek je ihned viditelný
 • Získáte svěží a zdravý vzhled
 • Vaše pokožka bude hebká i pružná
 • Ošetření je velmi příjemné, a tak můžete relaxovat
 • Toužíte po krásné a mladistvé pleti, ale už nechcete podstupovat bolestivé procedury? Také máte pocit, že čistit pleť lze i bez nepříjemného vymačkávání a odstraňování pupínků? Chcete si ošetření pleti užít, jako by to byla třeba masáž? Pak máme přímo pro Vás speciální proceduru diamantové mikrodermabraze, která dodá Vaší pokožce mladistvý vzhled i hebkost. .

  Speciální postupy diamantové mikrodermabraze

  Omlazení pleti pomocí diamantové mikrodermabraze zahrnuje několik kroků. Začínáme vždy vyčištěním pleti pomocí diamantového hrotu a vakua. Odumřelé buňky jsou zachyceny filtrem a přístrojem odstraněny z pokožky. Na pleť již bez nečistot dále použijeme biostimulační laser, jenž zrychluje metabolismus a aktivuje novou tvorbu kolagenu v pokožce. V závěrečné fázi aplikujeme v kyselinu hyaluronovou. Všechny procedury patří mezi ty nejnovější a nejvyspělejší v oblasti estetické medicíny.

  Proč nemít svěží a mladistvý vzhled, když je to tak jednoduché?

  Ne nadarmo se stala diamantová mikrodermabraze hitem v péči o pleť u většiny žen. Její výsledek je ihned viditelný, pleť získá výrazně mladistvý vzhled a ještě je celá procedura velmi příjemná. Pro krásu se už totiž trpět nemusí!

  Ceník:

  Luxusní kosmetická péče diamantová mikrodermabraze-biostimulační laser ošetření kyselinou hyaluronovou - 1 600,–
  mikrodermabraze – 400 ,–