O Venus

Kosmetické centrum VENUS je tu pro vás!

 

Vážení zákazníci,

ráda bych vám představila ve světě kosmetiky jedinečnou novinku - Methode Brigitte Kettner. Již několik let se jako kosmetička věnuji lidskému tělu a jeho kráse. Měla jsem možnost poznat mnoho  značek, výrobků a látek, které pomáhaly mým klientům v péči o jejich pokožku.
Naprosto výjímečné vlastnosti produktů MBK, mě nakonec přesvědčily, že dál není třeba hledat. Podařilo se mi využít speciálních vlastností přípravků MBK, při vývoji ucelených kosmetických ošetření určených pro péči o pleť. Tato kosmetika patří mezi nejlepší přírodní produkty v péči o pleť a byla určená  pro plastickou chirurgii, dermatologii a profesionální zdravotnická zařízení. Nyní ji nabízím přímo vám.

Tyto výrobky pro ošetření a péči osvěží a omladí vaši pokožku. Po prvním ošetření  bude vaše pleť čistší, jasnější a mladistvější. Pravidelné ošetření  naší kosmetikou povzbudí přirozený proces, který probíhá ve zdravé kůži a dosažení požadovaných výsledků je tak rychlé a efektní.

Sledujeme nejnovější trendy v oblasti výroby a vývoje  ošetřující kosmetiky a pružně reagujeme na potřeby zákazníka. Přípravky  jsou většinou hypoalergenní a jsou proto vhodné nejen pro normální pleť, ale také pro pleť citlivou. Pomáhají u akné, dermatid, kuperoz, u pleti poškozené UV zářením a jiných potížích.

S naší unikátní kosmetickou řadou posunete péči o vaši pokožku na profesionální úroveň.

Kateřina Dubská, majitelka