PÉČE O NOHY

Pro lehkou a příjemnou chůzi...

REVOLUČNÍ NOVINKA PRO VAŠE NEHTY

Lakování, které vydrží až 3 týdny (lakovat lze přírodní i umělé nehty) – zahrnuje klasickou pedikúru, manikúru a lakování gel lakem. Na výběr je z několika barev a lze lakovat i "Francii". Procedůra trvá přibližně 45 min. – zaváděcí cena: 400,– (pedikůra+gel-lak)

Gel-lak je lak, který tuhne v UV lampě, tedy již žádné olupování, čekání na zaschnutí a strach ze ztráty lesku. Krásné nehty mohou mít i ty z vás, které nechtějí mít klasickou modeláž a chodit na doplnění. Nyní si můžete užívat krásných nehtů po dobu až 3 týdnů.
Gel-laky lze aplikovat jak na přírodní nehty, tak na umělé. Tato pedikúra i manikúra obsahuje úpravu tvaru nehtů, ošetření kutikul, lakování aolejíček na kůžičky!

Gel-laky se odstraňují buď jemným obroušením, nebo tzv. intenzivním odlakováním, kdy se na vatový tampon nanese acetonový odlakovač a nechá se na nehtu působit 10 minut, poté se gel lak jednoduše odstraní. Skvělá volba na dovolenou!

PEDIKÚRA

V kosmetickém centru VENUS provádíme mokrou pedikúru. Je to procedura, při které se nohy standardně před ošetřením namáčí. K pedikúře patří i nadstandardní služby, jako jsou různé masáže, koupele a v letních měsících i francouzská pedikúra – podobně jako v kosmetice se provádějí různé zábaly na promaštění kůže, parafínové zábaly apod.

Přestože je pedikúra velice důležitá, ještě stále najdeme mnoho lidí, kteří tuto péči podceňují a kteří ji berou jen jako nepodstatnou součást péče o tělo. Zapomínají na to, že nohy je nosí celý život, a že si tedy jistou péči zaslouží.

Při pedikúře je na ploskách nohou odstraňována zrohovatělá kůže, puchýře, kuří oka a u starších lidí též četné otlačeniny a mozoly. Provádí se i ošetření nehtů, u kterých rovněž dochází k poškození a deformacím. Určitě bychom si měli pamatovat, že každý by měl navštěvovat odborníka alespoň jednou za měsíc, pokud má klient větší problémy, tak i častěji.

GELOVÉ NEHTY NA NOHOU

Gelové potažení přírodních nehtů na nohou je velmi šetrná metoda, která neničí vaše přírodní nehty, ale naopak je zpevní. Permanentní neboli francouzská manikúra, je zvýraznění volného okraje nehtu bílou nebo libovolnou barvou gelu. Permanentní je proto, že se neoloupe ani nepoškodí po dobu 6-8 týdnů. Krásně upravené nehty, pomocí gelového systému, zdůrazní jemnost a čistotu francouzského lakování. Oblíbené je i zdobení drobnými perličkami, barevným kamínkem, či 3D obtisky.

GEHWOL FUSSKRAFT – správné řešení pro každý problém chodidel a nohou!
Exkluzivně pro profesionální péči - zakoupíte pouze u pedikérů v kosmetickém centru VENUS.

Kosmetika péče o nohy GEHWOL je výsledkem 135 let zkušeností kombinovaných s moderním výzkumem a rozvojem. Všechny výrobky GEHWOL obsahují přírodní látky a jsou dermatologicky testovány. Výrobky zmírňují nejen potíže, ale zvláště oživují, osvěžují a starají se o příjemné, přirozené ošetření vašich nohou. Jsou lehce přijímány pokožkou díky kombinaci přírodních tuků a éterických olejů, jakož i vysoce účinných rostlinných extraktů. Krémy, spreje nebo koupele GEHWOL nabízí celkovou šířku působení výrobků na ošetření všech problémů nohou, tzn. působí proti pachu, plísni, pocení, pálení, únavě a bolestem, při popraskané pokožce, studených nohách, únavě a těžkých nohách. Doplňkem jsou osvědčené GEHWOL náplasti a ochranné prostředky.

sluŽBA cena
základní péče (lázeň nohou s regenerační solí, desinfekce, odstranění zrohovatělé, ztvrdlé a popraskané kůže, mozolů, otlaků a kuřích ok, ošetření zarostlých nehtů – zkrácení, zapilování a úprava jejich okolí, peeling, vmasírování regeneračního krému) 250,–
lakování 80,–
odlakování 20,–
zdobení jednoho nehtu 20,–
oprava jednoho nehtu 50,–
zábal nohou 80,–
masáž chodidel 50,–
urychlovač (schnutí laku) 20,–
francouzská manikúra (lak) 70,–
vyjmutí kuřího oka + ošetření 20,–
ošetření zarostlého nehtu 20–40,–