PÉČE O OČI

Okouzlete zářivým pohledem!

PÉČE O OČI A JEJICH OKOLÍ

Projevy stárnutí se jako první objeví kolem očí. Tam je pleť nejslabší a nejcitlivější. Produkty péče okolí očí s vysoce účinnými látkami dostatečně chrání a pěstí náročné oční partie. Přípravky pro péči o oční okolí řeší problémy s tmavými kruhy pod očima, povadlou pletí i vrásky. Ošetření citlivé pleti okolo očí dodá pokožce na pružnosti. Používejte ten správný výrobek k vyhlazení a zpevnění pleti a zažijte dobrý pocit z mladistvého vzhledu!

SPECIÁLNÍ OČNÍ KŮRA

​Pěstící program uvolní a regeneruje citlivé oční okolí, zmírní tvorbu vrásek a kruhů pod očima, zmenšuje váčky a snižuje nitrooční tlak. Ošetření začíná jemným odlíčením, čistící masáží, zapracováním aktivního séra pomocí bodů na obličej, mikromasáží očního okolí s použitím pěstících balzámů na oči, oční kolagenové polštářky jako masku na oči a závěrečný krém. Tlak prsty na aktivní body Shiatsu je prastará japonská metoda stimulující aktivní body. Při kosmetickém ošetření působí na body v obličeji, uvolňuje se tok energie a aktivují se akupresurní body, které zvyšují efekt ošetření. Shiatsu terapie je velmi příjemná, uklidňující, uvolňující a navazující celkovou relaxaci.

Líčení bere v potaz nejen váš styl, který je vám nejbližší, ale bude v souladu i s vaší osobností. Na základě konzultace naší odborné kosmetičky (a podle příležitosti) vám doporučíme vhodný druh líčení. Naše nabídka líčení s dekorativní kosmetikou Alcina zahrnuje denní, večerní a svatební líčení.

TRVALÁ NA ŘASY | 350 Kč

Aplikace trvalé na řasy vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 2-3 měsíců. Takto upravené natočené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší vaše oči. Ženy s dlouhými rovnými řasami po aplikaci působí velmi přitažlivě. Trvalá na řasy má výrazný efekt i u velmi krátkých řas. Trvalá nahradí do jisté míry i řasenku. Kosmetička řasy natočí na miniaturní natáčky a pomocí přípravků s regeneračními účinky, které dbají na to, aby nedošlo k porušení struktury, dojde po zhruba hodinové proceduře ke zvednutí a natočení řas.

Využít trvalou lze pro každodenní nošení, na svatby, plesy, večírky anebo pro příležitostI na kterých vám záleží. Aplikaci trvalé na řasy oceníte například na dovolené, pokud máte problémy s řasenkou, nosíte-li brýle, slavnostní příležitost anebo jen tak pro své potěšení vyzkoušet něco nového.

Škodí trvalá řasám?
V žádném případě ne, není třeba speciální údržbu, ale je potřeba zdůraznit, že i o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení olejíček, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i k citlivému očnímu okolí. Večer je vhodné používat výživnou, většinou bezbarvou, řasenku.
Další aplikace se provádí zhruba za 3 měsíce v případě, že vydrží déle tak tehdy, až není na řasách patrná, ale to ale není podmínkou. Lze aplikovat i dříve.

BARVENÍ ŘAS, BARVENÍ OBOČÍ A LÍČENÍ OČÍ

Úprava obočí a řas je velmi důležitá a značně ovlivňuje výraz obličeje. Perfektní tvar obočí je samozřejmostí a díky němu působí obličej otevřeně a oči živě. V salonu provádíme úpravu obočí pinzetou. K barvení obočí a barvení řas používáme značkové barvy . Dočasné obarvení obočí a řas docílí jejich zvýraznění. S volbou barvy vám poradí naše zkušená kosmetička. Doba obarvení vydrží přibližně 2 týdny. Používáme nedráždivé barvy v odstínech černá, modročerná, tmavě hnědá a světle hnědá.

CENÍK PÉČE O OČI A JEJICH OKOLÍ cena
vypínací kůra 450,–
malé oční ošetření 200,–
barvení řas 100,–
barvení obočí 70,–
úprava obočí 50–100,–
denní líčení 200,–
večerní líčení 400,–

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚPRAVA OBOČÍ

Obočí je ta část tváře, díky které vyjadřujeme emoce, a proto je důležité věnovat obočí patřičnou péči a v žádném případě nepodceňovat jeho úpravu. Dokáže změnit výraz obličeje, ubrat roky i pomoci ke kráse (vyzdvihnout přednosti a odvrátit pozornost od nedostatků).

Pro domácí péči doporučuji:
EYE CONTOUR CREAM
 – denní, hydratační péče, 15 ml – 870 Kč
Lehký krém, váže kožní hydrataci, podporuje buněčný metabolismus a syntézu kolagenu. Dodá pevnost a pružnost konturám okolí očí.
DRAINACTIVE EYE FLUID – péče pro citlivou a namáhanou pleť v okolí očí, 15 ml – 850 Kč
Zbavuje pleť otoků v okolí očí, váže a podporuje hydrataci a růst nových buněk.
ICE FOR EYES MASK – maska pro odpočinek vašich očí, 15 ml – 700 Kč
Vypínací oční maska působí proti otokům, poskytuje dlouhodobý chladivý účinek.Zmírňuje otoky a  podráždění.