PÉČE O PLEŤ

Nechte vaši pleť zazářit!

PÉČE O PLEŤ

CLASSIC LINE – základní kosmetická řada | 850 Kč

Univerzálně použitelná pro každý typ pleti působí classic line Methode Brigitte Kettner aktivačně, stimulačně, intenzivně regeneračně a předchází předčasným projevům stárnutí. Od klasického čištění a péče až k speciálnímu hloubkovému řešení problémů i u hypersensitivní, k zarudnutí a alergiím náchylné pleti naleznou ženy a muži každého věku v této základní pěstící řadě individuální a efektivní produkty na základě vybraných účinných látek, které podporují přirozenou funkci pleti a posilují ochrannou kožní bariéru. Tyto drahocenné a specifické anti-aging látky, ve spojení s odborným ošetřením, dosahují optimální a přesvědčivé pěstící výsledky.
Nechte si od své odborné kosmetičky, vyškolené Methode Brigitte Kettner sestavit svůj osobní pěstící plán.

ARGILO TERAPIE – jemná síla přírody | 1 300 Kč

Argilo terapie je kombinace rostlinných extraktů, minerálních látek a stopových prvků. Je vhodná předevšín pro lidi, kteří reagují hypersenzitivně na ostatní klasickou kosmetiku. Při těžkých kožních problémech je pleť zklidněná a připravená na následnou péči.

AP LINE – vychutnejte si slunce bez starostí | 1 300 Kč

Řada AP Methode Brigitte Kettner je zdařilá syntéza nejmodernější technologie a přírodních, drahocenných rostlinných extraktů. Ideální řešení pro pleť přepigmentovanou, vystresovanou okolními vlivy a poškozenou sluncem. Produkty zesvětlují pigmentové skvrny jemně, ale efektivně – a současně zabraňují vzniku nových. Při pravidelném používání reparují „buněčné škody“ a chrání pleť před volnými radikály.

LIFTLINE – vypínací efekt | 1 300 Kč

Přírodní rostlinné isoflavony (rostlinné hormony ) a speciálně vyrobené identické kolagenové a elastinové stavební kameny, vhodně nakombinované, vypínají pleť, podporují její strukturu a regeneraci a potlačují první projevy stárnutí.
Maximální efekt na základě přírodních účinných látek. Při pravidelném používání vypadá vaše pleť svěže, je vypnutá s mladistvým vzhledem pravý časový náskok pro vaši pleť!

MINILIFTING – okamžitý vypínací účinek | 1 500 Kč

Okázalý liftingový efekt! Liftingový efekt, hloubkový účinek, uvolnění a okamžitě viditelný výsledek. Tato účinná pěstící technika dodá účinné látky do hlubších vrstev pokožky, kde účinně působí proti ztrátě pevnosti a pružnosti. Pleť je citelně vyplněná, vrásky se zmenšují a kontury obličeje remodelují. Profil kůže je omlazen a zpevněn.

COUPEROSE SPECIAL | 1 500 Kč

Mnoho žen má velmi křehké kapiláry, které praskají a na obličeji se objevují červené žilky. Pleť pálí, často červená a jsou viditelné popraskané žilky (kuperóza). Ideálním ošetřením pro vás je ošetření cílené na posílení cévních stěn a k podpoře mikrocirkulace. Ošetření obsahuje zklidňujicí, ochranné složky a vitaminy. Díky těmto účinným látkám postupně dochází ke zpevnění pleti a zlepšení průchodnosti drobných cévek. Pokud je kůže zpevněna a cévky průchodné, postupně vymizí a nebudou viditelné!

 
ULTIMATE SKIN SOLUTIONS – již žádný botox | 1 800 Kč

Opravdu pravá alternativa bez injekčního ošetření vrásek. Efektivně pracující systém těchto jedinečných produktů podporuje pleť při tvorbě nového kolagenu a elastinu. Zároveň povzbuzuje samoregenerační procesy pleti. Produkty ultimate skin solutions byly vytvořeny tak, aby odpovídaly potřebám náročné pleti. Vysoce koncentrovaní zabijáci vrásek, speciální, mimické vrásky vyhlazující, anti-aging peptidy (argireline), hydroxyprolin jako kolagen booster, vitamín C a aquacyl viditelně a citelně osvěží stresovanou pleť. Tato cílená kosmetická formulace byla vyvinutá jako alternativa k botoxu. Výsledkem je mladistvý výraz, elastická pleť plná vitality a pružnosti.

SKINNOVATION – systém obnovy pleti

SKINNOVATION není žádný krátkodobý povrchní peeling, ale komplexní systém, který vám daruje úplně novou pleť. Vychází z profesionální aplikace a použití, který uvolní odumřelé buňky a povzbuzuje spodní vrstvy pokožky v tvorbě nových kožních buňek. Díky pečlivě vybraným a kombinovatelným speciálním produktům před, v průběhu a po ošetření nabízí SKINNOVATION maximální výsledek bez poškození pleti i u velmi citlivých typů. K provedení této speciální procedury byla vaše kosmetička speciálně vyškolená. Rychle viditelný výsledek při kuperoze, vráskách, jizvách, pigmentových skvrnách, unavené pleti a předčasných projevech stárnutí.

DRUHY OŠETŘENÍ SKINNOVATION:

SKINNOVATION Reviskin plusléčebná procedura | 1 800 Kč
Reviskin plus je
efektivní ošetření, díky kterému jsou opotřebované části pokožky odlučovány a tím získá pleť svěží a mladší vzhled. Místo na sebe váže více hydratace, podporuje pleť v tvorbě nového kolagenu a elastinu. Zjemňuje vrásky, zlepšuje specifické obtíže (např. akné, pigmentové skvrny). Chrání pleť před volnými radikály a alergiemi. 

SKINNOVATION Collagen plus | 1 500 Kč
Díky specifickému ošetření je pleťový kolagen zachován a ztracený doplnobraz pleti je zjemněn, vrásky se redukují. Zároveň je Ph hodnota pleti postupně snižována.

SKINNOVATION Vitamin C plus | 1 500 Kč
Vitamin C plus opravuje pleť poškozenou nepříznivými vlivy prostředí. Dále váže hydrataci v pleti, vyhlazuje vrásky, Ph hodnota pleti je nadále snižována a kožní problémy se zmenšují a zmírňují.

SKINNOVATION Plants plus | 4 000 Kč
Směs bylin s vysoce účinnými slupovacími a regeneračními účinky. Příznivě redukuje vrásky, jizvy po akné, akné, pigmentové skvrny, dermatitídi a další.

SERUM EPIDERMIQUE

Na základě vyhodnocení kožního stěru vám laboratoře Methode Brigitte Kettner přesně zhodnotí stav pleti. Určíme, které stavební kameny pleti chybí. Speciálně, podle vašich potřeb zkombinované účinné látky jsou aplikovány na nosnou látku (homeopatický roztok), a tím vznikne serum epidermique bez konzervantů, parfému či alkoholu. Serum epidermique je minimálně tříměsíční kůra. Po jejím skončení by se mělo zhotovit nové serum, protože stav pleti se zlepšil a ta může eventuálně potřebovat nové složení účinných látek. Celosvětově nejosobnější kosmetický produkt, jediný svého druhu na trhu.