PÉČE O RUCE

I vaše ruce si zaslouží patřičnou péči...

MANIKÚRA A P-SHINE | 300 Kč

Manikúra představuje ošetření nehtového lůžka, šetrné odstranění kůžičky a vytvarování nehtu do požadovaného tvaru. P-shine je přírodní úprava vlastních nehtů. Nehty jsou ošetřeny speciálními přípravky, které leští a zároveň je jim dodána kompletní výživa. Malé leštící částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a chrání je tak vůči vnějším negativním vlivům.
P-shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v Japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

P-shine trvá standardně 30 minut a podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Procedura napomáhá zejména proti třepení a lámání nehtů. Tam, kde nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-shine je ta správná volba. Vaše nehty rychleji porostou, budou upravené a lesklé jako při použití bezbarvého laku.

MASÁŽ RUKOU | 100 Kč

Masáž horních a dolních končetin je nejen výborným prostředkem k dovršení procedury pro zlepšení krevního oběhu, ale také napomáhá vstřebání aplikovaných výživných látek a kyslíku do tkání. Provádí se masáž dlaní, jednotlivých prstů a hřbetů rukou až do výše loktů. V případě masáže nohou je postup obdobný. Začíná se jemnou masáží chodidel, přes jednotlivé prsty na nárt a dále nad kotník. Obě tyto masáže jsou velmi blahodárné a přináší báječné uvolnění.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL | 200 Kč

Parafínový zábal má výborné estetické i zdravotní účinky. Zvláčňuje a zjemňuje pokožku, odstraňuje odumřelou kůži a zvyšuje lokální prokrvení. Navíc také pomáhá při bolestech kloubů.

GOMMAGE INTENSIV OŠETŘENÍ PRO RUCE | 200 Kč

Velmi intensivní a pokrokový  peeling. Jeho působení je čistě biologické – nikoliv mechanické. Výborně se hodí i pro ošetření citlivé pleti rukou. Po ošetření je pleť velmi jemná a vláčná, dostane světlejší a vyrovnanější odstín.

TERRA VITA OŠETŘENÍ PROTI STAŘECKÝM SKVRNÁM A PIGMENTACÍM | 300 Kč

Intensivní, hloubkové ošetření rukou minerální zemí a produkty z řady AP. Pleť na rukou je vybělená, hydratovaná a vypnutá.