SPA & WELLNESS

Oddejte se relaxaci a zapomeňte na své strasti.

SPA & WELLNESS

Účinné pěstící a aktivní látky této jedinečné řady uvolňují blokády v těle a podporují prokrvení a látkovou výměnu. Zažijte jak se den za dnem vaše postava zjemňuje, modeluje a krásní.

SPA CREAM
Workout pro skvělou postavu – na zóny s tvrdohlavou celulitidou a tukovými polštářky. Drahocenné minerály a kofein podporují látkovou výměnu, odvod škodlivin a mikrocirkulaci. Kombinace z řas a břečťanu podporuje tvorbu nových buněk, arnikový extrakt chrání žíly a kapiláry.

SPA BODY CONTOUR
Body trenér pro vaši vysněnou postavu. Efektivní gel proti celulitidě podporuje odstranění škodlivin a vznik nových buněk. Účinný komplex z kofeinu a břečťanu aktivuje činnost lymfy a spalování tuků. Silueta je vypnutá a remodelovaná.

SPA ENERGY CREAM
Okamžitý efekt pro viditelně zpevněnou pokožku. Aktivní účinné látky podporují metabolizmus buněk. Již po 2-3 minutách viditelné prokrvující účinky, které odstraňují blokády, zmírňují ztuhnutí, posilují a osvěžují celé tělo. Vhodné i po sportu, práci u počítače a podobných zátěžích.

SPA BODY RELAX
Zmírňuje a uvolňuje unavené nohy – v jemných a vzestupných pohybech nanesený stimuluje tento chladivý produkt cirkulaci lymfy, odstraňování škodlivin, posiluje a zároveň oživuje nohy a podporuje mikrocirkulaci. Při nanášení ráno a večer chrání před kapilárami rozšiřováním.

SPA BIO EPIL
Aktivně proti nechtěným chloupkům. Fluid je ideální kombinace proti růstu chloupků a bohatý zdroj hydratace. ( Přeslička a palmový výtažek zpomalují růst, zabraňují zarůstání, zklidňují a hydratují pleť.) Ideální po depilaci studeným i teplým voskem.