VS LASERA – OFTA

Profesionální diagnostika od vaší kosmetičky!

VS LASERA – OFTA

Kosmetické centrum VENUS je smluvním pracovištěm kosmetického laserového centra VS LASERA. Kosmetička je vyškolena na diagnostiku úrovně poškození pleti a navržení nejvhodnějšího postupu při řešení problému.

PARTNEŘI
Ve snaze přiblížit laserovou kosmetiku co nejblíže k pacientům pořádá Lasera semináře nejen pro lékaře a studenty medicíny, ale také pro provozovatelky kosmetických salónů.

SEMINÁŘE
Na jaře 2008 Lasera poprvé oslovila vybraná pracoviště a vytvořila první seminární skupinu. Účel seminářů a následné spolupráce spočívá v rozšíření znalostí kosmetiček o vysokovýkonných laserech a především pak o možnostech jejich použití.

CERTIFIKACE
Pracovnice kosmetických salónů jsou postupně zvány na monotématické semináře (např. "Laserové ošetření vrásek", "Laserová epilace" apod.) a po absolvování seminářů jsou certifikovány ze znalostí předběžné diagnostiky uvedených témat.

PŘEDBĚŽNÁ DIAGNOSTIKA
V praxi to znamená, že Laserou školené kosmetičky vědí, zda a jakým způsobem by ošetření vysokovýkonnými lasery jejich klientkám prospělo. Ty pak přicházejí na jejich doporučení do Lasery už předběžně diagnostikovány – tedy přímo doporučeny ke konkrétnímu výkonu.

VÝBĚR KOSMETICKÝCH PRACOVIŠŤ
Ke spolupráci Lasera vybízí pouze kosmetická pracoviště, o jejichž kvalitě se měla možnost buď sama přesvědčit, anebo o nich získala dostatek pozitivních referencí. Proto také může všechny na mapce uvedené kosmetické salóny svým klientkám doporučit.